son eklenenler

kaleci tekir üçlemesinin üçüncü kitabı yayınlandı: BİR ZAMANLAR LİGLERDEKaleci Tekir üçlemesinin son bölümü olan BİR ZAMANLAR LİGLERDE, futbol coşkusunu çizgi roman sayfalarına taşımaya devam ediyor: 

Önceki kitabın sonunda genç millî takımla kupa kaldırmış olan kahramanımız, ülkesine döndüğünde basının dikkatini çoktan üzerine çekmiştir. Kız arkadaşıyla olan yakınlığını artırırken bir yandan da spora odaklanmaya çalışır. Ne var ki, kulüp başkanı olan zengin üvey babasının sağladığı olanaklar genç Tekir’i er geç hızlı bir yaşantının ve paparazzilerin kurbanı yapacaktır.

Üzerindeki baskılardan kurtulmak için kariyerine Adalar Ülkesi’nde devam eden kaleci, sarsıntılı özel hayatına rağmen her inişin ardından bir çıkışla gündemde kalmaktadır. Ve Dünya Kupası grup elemelerinin en kritik maçı için, tartışmalı bir teknik heyet kararıyla bu kez A millî takıma davet edilir. 

Anavatanındaki totaliter akımların güçlendiği bir dönemde, esen popülist rüzgârlara direnerek muktedirin propagandasını yapmaması, tek sese indirgenmiş basınla arasını daha da açacaktır.


Künye bilgileri:

Seri ismi: 
Rodeo Albümler Dizisi

No: 13 

Kitap ismi: BİR ZAMANLAR LİGLERDE

Yazanlar: Bülent Sağman, Murat Mıhçıoğlu

Çizen: Giuseppe Manunta

Kapak resmi: Giampiero Casertano

Türü: Çizgi Roman

Cilt bilgisi: Amerikan cilt

Kağıt: 170 gr mat kuşe, tamamı renkli

Basım tarihi: Şubat 2017, birinci baskı

Sayfa sayısı: 48

Boyutlar: 22 x 30 cm.

ISSN: 1308-0148

Barkod no: 9771308014129 

Etiket fiyatı: 20 TL


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.